Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Tu odnajdziesz aktualną ofertę sali na przyjęcie.

Gdy ktoś mówi o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także „osiemnastki”, komunie czy chrzty. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, przeważnie nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku pozostaje nam zamówić pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, gościom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei przyjęcia, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, jak chrzty bądź komunie, warto zorganizować w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy serwowane gościom też powinno się dostosować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w pobliżu Krakowa

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się w nim chrzty, komunie i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można zmieścić nawet do 130 osób. A jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]