Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Jeśli potrzebujesz zlecić catering biurowy, skieruj się na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, konferencja lub ważne negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed problemem organizacji wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeżeli na urządzanym spotkaniu może pojawić się masę osób, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu firmowym

Kursy oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-7 godzin, często nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program prelekcji, między którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie-trzy krótkie przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie pełnego posiłku w najbliższej jadłodajni. Dlatego niezbędne jest zapewnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia dłoni czy odzieży. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniany jest również sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest niezmiernie ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to także możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie spraw roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając samodzielnie przyszykowane lub kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał również o komfort partycypantów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]