Rozwiązania Business Intelligence

Business Inteligence jest procesem przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą profit i dają możliwość uzyskać głębszy wgląd w funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa.

Praca w metodyce BI

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje dokładny dopasowanie pod specyfikę Twojego przedsiębiorstwa – gwarantuje to starannie wyselekcjonowaną wiedzę dotyczącą jego procesów i otoczenia. Na skutek badania, obserwacji i identyfikacji, poza nasileniem wydajności, otrzymywane są też inne korzyści. To przeważnie: udoskonalenie zarządzania, usystematyzowanie wiedzy w firmie, analiza sprawności operacyjnej oraz reorganizacja relacji z klientami. Informacje same w sobie prezentują znikomą wartość, dopiero właściwie zestawione tworzą pożądany materiał do analiz i predykcji. Efektywne bazowanie na dużych ilościach danych używając wybranych technik, standardów i mechanizmów to esencja analityki biznesowej.

Dlaczego warto im zaufać?

Mimo że BIzalto jest nową firmą, zapewniaj pełną obsługę od wdrożenia, analizy po kursy końcowe. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów BI, a swoje usługi przeprowadzają we współpracy z organizacjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą. Pomoc przedsiębiorstwom w ich rozwoju i w wyprzedzeniu konkurencji, oparta na rzetelnych informacjach to podstawowa misja BIzalto. Koniec z podejmowaniem niepewnych decyzji – kreatywne rozwiązania, niekonwencjonalne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki świadczą o najwyższej jakości, efektywności, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

Dane teleadresowe:
BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: [email protected]