Serwis okien – powierz go specjalistom

Pragniesz poznać więcej szczegółów o serwisie okien PCV Warszawa? Wejdź na www.serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]