Sposób na mandaty – porady prawne

Znów mandat? Dowiedz się, co zrobić!

Często uznajemy mandat za decyzję nieodwołalną. Nie zawsze jednak wystawiający go działa w zgodzie z prawem! Zazwyczaj posiadamy mało czasu na próby dochodzenia swoich praw. Z tego powodu bardzo przydatne mogą się okazać internetowe porady prawne. Umożliwiają one szybko i skutecznie uświadomić sobie realne prawdopodobieństwo w sporze ze stroną, która nas ukarała.

Porada prawna on-line po otrzymaniu mandatu

Po otrzymaniu mandatu warto skontrolować jakie ewentualne dalsze kroki możemy podjąć. Możliwe, że został on wydany w sprzeczności z obowiązującymi przepisami i wolno nam go podważyć, a w konsekwencji nie płacić. Szybka konsultacja prawna udzielona przez Internet, pozwoli na ostateczne rozwikłanie wątpliwości. Uiszczanie kwot za grzywny dla „świętego spokoju” sie nie opłaca! Czasem warto sprawdzić możliwe sposoby dociekania własnych praw.

Dowiedz się, jak uniknąć mandatów

Narażanie się na złamanie prawa raczej nie ma dobrych konsekwencji. By tego uniknąć wypada odpowiednio je znać. To ważne między innymi, gdy często jeździmy samochodem czy rowerem. Możemy nie być świadomi, że nasze nawyki na ulicy mogą być nieprawidłowe i narażać nas na mandat. W takim przypadku pomocne bedą porady prawne on-line portalu uważaj.pl. Gdy mamy pewność w zakresie aktualnych regulacji prawnych, troszczymy się o bezpieczeństwo swoje i innych oraz wystrzegamy się opłat za ewentualny mandat.

Dane teleadresowe:
Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: [email protected]