Sprzątanie grobów – PONG

kliknij

Chyba nikt z czytelników nie chciałby, żeby groby jego krewnych były zaniedbane. Niestety jednak, nie zawsze mamy czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc nagrobki jedynie przed najważniejszymi świętami. Dziś jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na zapomnienie – musimy jedynie zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Jak szukać takich usług? Co na nich zyskamy i ile będą kosztować?

Oferty czyszczenia grobów

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów bez problemu wyszukamy w sieci – wystarczy wpisać właściwe słowa w Google. Poza tym, firmy te zwykle promują się również w okolicy cmentarzy – kiedy dobrze sprawdzimy tablice z ogłoszeniami, niewątpliwie znajdziemy odpowiednią w naszym przypadku ofertę.

Na czym polega czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy świadczonych przez firmy zajmujące się pomnikami naszych najbliższych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację nagrobka, montaż ławeczki na cmentarzu, palenie świeczek oraz sadzenie roślin. Możliwe jest wykupienie pojedynczej usługi lub wybór współpracy stałej.

Koszty czyszczenia grobów

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych usług ciężko byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, bo stawki często znacznie różnią się w wielu miastach. W większości krajowych miejscowości na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo mniej więcej 30 zł. Roczna opłata abonamentowa to zaś mniej więcej 400 zł za jeden grób.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]