Tłumaczenia specjalistyczne – medyczne, naukowe, techniczne

Tłumaczenia specjalistyczne to rodzaj translacji, wymagających nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale także umiejętności posługiwania się terminologią branżową. Interesują Cię tłumaczenia naukowe, medyczne lub techniczne? Sprawdź, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tłumacza.

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – jakie teksty przekładamy

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują wiele dziedzin nauki i wymagają od tłumacza znajomości fachowego słownictwa, przygotowania merytorycznego, a także wieloletniego doświadczenia. Zwykle przekładów dokonują specjaliści posiadający praktyczną wiedzę w danej dziedzinie – osoby po studiach prawniczych lub medycznych, inżynierowie, itp. Przeważnie tłumaczone są dokumenty i teksty prawniczo-sądowe, medyczne, techniczne, ubezpieczeniowe, marketingowe, ekonomiczne, informatyczne, naukowe, CV i listy motywacyjne, instrukcje obsługi, prace magisterskie i licencjackie, dokumenty samochodowe, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i cały czas się rozszerza.

Gdzie zamówić tłumaczenia specjalistyczne w Poznaniu

Poszukujesz profesjonalnego biura, które przełoży na język ojczysty instrukcję obsługi, przetłumaczy tekst naukowy lub dokona przekładu literackiego? Biuro Junique współpracuje ze specjalistami z wielu dziedzin, oferuje translację w ponad 100 językach, jak również realizuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma obcymi językami. Zamówienia można przesyłać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a korekta dokonywana przez native speakerów gwarantuje, że translacja jest perfekcyjna. Cena za wykonanie usługi jest uzależniona od poziomu skomplikowania tekstu, branży i języka.