Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Kliknij w to miejsce jeśli chcesz zlecić catering na wesela.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, chrzty bądź komunie, od dawna nie są już organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na które sprasza się nieraz nawet i sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować menu, a później naszykować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie imprezy weselnej to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń , układanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zamówienia wystarczającej ilości trunków i przekąsek podawanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na zabawie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Goście bowiem liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, potrawy będą smaczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie donosić biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, wprawionych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół mają ułożone uprzednio menu proponowanych dań głównych, trunków i deserów pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź zdobyć tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość osobiście skomponować menu z sugerowanych dań. Trzeba jednak podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]