Wedding planner – bezstresowa organizacja ślubu

Dowiedz się więcej o organizacji ślubów Kraków na whataday.pl

Wesele to najpiękniejsze wydarzenie w życiu, które musimy zaplanować z należytym wyprzedzeniem. Warto zdecydować się na skorzystanie z porad ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę – jeśli chcemy, żeby ten moment był wyjątkowo wzruszający. Jak przebiega fachowa organizacja ślubu i co sprawia, że tak dużo Polaków się na nią decyduje?

Organizacja ślubów – uniknij stresu

Samodzielna organizacja ślubu to ogromny stres dla narzeczonych. Należy zarezerwować miejsce, zatrudnić fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z tortem, DJ-em oraz wybraniem garnituru. To powoduje dużo nerwów, dlatego warto przekazać organizację ślubów profesjonaliście. Organizator zna nie tylko najlepsze hity związane z modą ślubną, ale też jest świetnie zorganizowany. Można mu powierzyć mniejsze i większe sprawy – zamówienie i wręczenie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich w domu weselnym, dobór tortu. Hitem są także niestandardowe wesela. A może wynajmiemy pilota drona, który stworzy fenomenalne ujęcia z powietrza? Takie ujęcia są niezwykle rozpowszechnione – konsultant ślubny na pewno o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od budżetu jakim dysponujemy oraz naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – znajdź najlepsze rozwiązanie

Wedding planer zna sprawdzone kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego fotografa oraz zadba o usadzenie rodziny na uroczystości. Nie będziemy musieli samodzielnie konsultować się z firmą cateringową, rozmawiać w sprawie ceny za kwiaty i stresować się. Nawet maleńkie drobiazgi tworzą w dniu ślubu atmosferę, dlatego trzeba się o nie zatroszczyć. Osoba organizująca uroczystości pójdzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże kupić najpiękniejszą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu zapomnimy o przedślubnym stresie.

Dane teleadresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]