Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

Pedagodzy podkreślają, że już kilkulatki wykazują ogromne możliwości np. do nauki gry na instrumencie, dlatego rozwijanie pasji przedszkolaka warto zacząć od najmłodszych lat. Chcesz odkryć zdolności, które drzemią w Twoim maluchu? Zapisz dziecko na zajęcia dodatkowe – one pomogą mu rozwinąć skrzydła!

Zajęcia dla dwulatków – wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

Zajęcia dla dzieci to bardzo popularna forma urozmaicenia wolnego czasu – znakomicie pozwalają rozwinąć wyobraźnię, doskonalą kompetencje społeczne, uczą i bawią! Współcześnie oferta zajęć dla dzieci jest wyjątkowo obszerna, a rodzice mogą zapisać pociechy na przeróżne zajęcia. Maluchy mają szansę wziąć udział w zajęciach kształtujących 3 poziomy uzdolnień – grę na instrumentach lub śpiew, rytmikę i plastykę. Dużo placówek organizuje miejsca, w których dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale też nawiązać kontakty z rówieśnikami. W takich klubokawiarniach odbywają się koncerty, można także urządzić przyjęcie urodzinowe. Doświadczona kadra pedagogów zapewnia maluchom pełne bezpieczeństwo oraz warsztaty prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – z wykorzystaniem klarnetu lub ukulele

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało talent muzyczny? Praktyczne zajęcia dla dzieci obejmują zarówno zabawy rytmiczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych, gitary lub fletu, jak i zabawy sensoryczne. Rytmiczanki oraz wyliczanki znakomicie oddziałują na wyobraźnię malucha oraz integrację sensoryczną. Bardzo ciekawą formą spędzania czasu stają się zajęcia dla dwulatków, które przygotowują do pójścia do przedszkola – dzięki temu mogą uczyć się samodzielności.