„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Szyja lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]