Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się tutaj, jeśli poszukujesz szczegółowych informacji w temacie marki Vitberg

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, stres czy regeneracja organizmu po ciężkich treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]