Gabinet trychologiczny w Krakowie

Trycholog

Nasze włosy nierzadko są w naszych czasach zagrożonezgubnym wpływem zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Należy je pielęgnować poprzez używanie kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z owłosioną skórą głowy budzą obawy, może okazać się niezbędna wizyta u specjalisty trychologa. Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi przypadłościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze schorzenia i zaproponować właściwe leczenie.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zalecić nam różnorodne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi procedurze anti-aging, pozwalającej cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki efektywnie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez długi czas.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w pożądanym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.