Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]