O leczeniu falą uderzeniową

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o fali uderzeniowej, uzyskasz na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i kiedy ?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi schorzeniami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co daje nadzwyczaj dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak bóle nadgarstka, zespół bolesnego barku, bóle w okolicy bioder czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]