Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]