Portal „Kto Cię wyleczy” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej informacji o tej marce

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, szyję, kolana, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]