Psychologiczne badania kierowców i operatorów

badania psychologiczne kierowców i operatorów

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się organizowaniem psychotestów badań kierowców. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Filomatów 10 (koło firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Oferta Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców jak i pozostałych urządzeń. Nasza oferta dotyczy m.in. badań kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów przeróżnych maszyn; badania pracowniczych; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Wiemy, że mają Państwo napięte grafiki, dlatego dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Testy realizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy przynieść ze sobą niezbędne dokumenty: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane oraz spokojnie przeprowadzone psychotesty.