Skuteczne wybielanie zębów u stomatologa

Lśniące i białe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie systematycznie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – świetne efekty już po trzech zabiegach

Czyszczenie jamy ustnej po każdym posiłku pomaga zachować mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się estetycznie. Domowe zabiegi wybielające (paski, pasty, nakładki), nie zawsze są bezpieczne dla jamy ustnej. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Lekarze szczególnie polecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia znakomite rezultaty już po trzech sesjach. Zabieg nie boli i jest bezpieczny dla zębów.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej. W dalszej kolejności za pomocą specjalnego szablonu określa się odcień zębów przed zabiegiem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Istotny jest również dobór właściwego PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba skutecznie redukując przebarwienia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o czternaście tonów, efekty są zatem niesamowite i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej kilka dni. Świetne rezultaty przynosi także wybielanie zębów za pomocą lampy LED.