Suplementy diety

Gdzie można nabyć suplementy diety?

Szeroki wybór wszelkich odżywek i suplementów, które są chwalone przez profesjonalistów, możecie Państwo znaleźć w asortymencie zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej oraz na odchudzanie

Gainer na przyrost tkanki mięśniowej

Oferta proponowanych przez sklepy suplementów jest bardzo bogata, wśród nich sklepy oferują m.in. gainer – rodzaj suplementu pomagającego w budowie tkanki mięśniowej. Geiner wprawia cały organizm osoby zażywającej w tzw. stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu idealnie dobranych dawek białka i węglowodanów.

Aminokwasy BCAA

Aminokwasy BCAA sprawdzą się świetnie u osób, które chcą profesjonalnie zająć się kulturystyką. Ich przyjmowanie skutkuje rozbudową mięśni, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowym plusem BCAA jest fakt, iż zapewnia dostawę energii, która jest potrzebna przy dużym wysiłku fizycznym.

HMB

HMB to również ceniony przez zajmujących się kulturystyką suplement. Należy go przyjmować zaraz przed sesją treningową jak i po. HMB wzmacnia siłę mięśni a także powoduje przyrost masy i skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swojej ofercie posiada w swoim asortymencie także e-sklep Activlab. Ofertę można przejrzeć na stronie www.activlab.pl.