Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Potrzebujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy stosowaniu zestawów masujących marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]