Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje na temat marki Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają wibracje?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od lat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg bez przeszkód można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz natężenie wibracji.

Zestaw firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]