Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Tu znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całej Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]