Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Tu uzyskasz szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]