Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg? Wejdź na https://www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Zobacz jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat trudzi się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat badań w jednym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na różne dolegliwości. Pełny aparat jest złożony z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a potem dokładnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]