Archiwizacja dokumentów w chmurze i na serwerze

Funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw ułatwiają innowacyjne systemy biurowe. Służą one do rozdzielania zadań dla podwładnych, administrowania setkami kontrahentów, wysyłania zbiorowych mailingów, koordynacji strategii promocyjnych, ale nie tylko.

Zasadniczy filar pracy każdej działalności firmowej: archiwizacja dokumentów

Niezwykle ważną sferą organizacji biura jest dbanie o właściwą archiwizację dokumentów. Różnorodne kontrakty muszą być dobrze ewidencjonowane. Właściwemu inwentaryzowaniu dokumentów służą nowoczesne systemy CRM. To duże uproszczenie funkcjonowania spółki. System umożliwia tworzenie standardów wniosków. Dzięki redukcji dokumentów papierowych, zyskujemy znaczne zyski na artykułach biurowych i tonerach do urządzeń drukujących, a także chronimy naturę. Faktury przechowywane są w tzw. chmurze a całą archiwizacja dokumentów odbywa się online. Zaświadczenia i druki katalogowane są według ustalonych uprzednio kryteriów. Można wyszukiwać je po nadawcy, czasie wytworzenia dokumentu, itp.

W jaki sposób działają aplikacje służące do proces archiwizacji dokumentów?

Pracę z programem zaczynamy od umieszczenia rodzaju wniosku w systemie – wystarczy wypełnić jedynie kilka najważniejszych kwestii. W dalszej kolejności trzeba wydrukować etykietę ze specjalnym kodem – tzw. bar-code. W sprzedaży znajdziemy praktyczne urządzenia drukujące, sprzężone z aplikacjami służącymi do ewidencjonowania dokumentów. Etykietę przyklejamy na papierowym wniosku, a następnie wkładamy do urządzenia wielofunkcyjnego, który umieszcza pismo w systemie. Nawet będąc w delegacji mamy więc dostęp do niezbędnych umów, ponieważ oprogramowanie CRM funkcjonują także na tabletach.

Dane teleadresowe:
Baseline
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Tel.: +48 (12) 311 86 45
Mob.: +48 663 366 002
E-mail: [email protected]