Sklep internetowy – oprogramowanie shopGold

Branża e-commerce ewoluuje niesłychanie dynamicznie, a coraz więcej firm decyduje się na założenie własnego sklepu online. Interesuje Cię oprogramowanie sklepu internetowego? Dowiedz się, na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze platformy e-commerce.

Platforma e-commerce shopGold

Postęp współczesnych technologii powoduje, że dziś założenie dowolnego sklepu internetowego jest bardzo proste. Często wykorzystywanym rozwiązaniem są specjalistyczne platformy, np. shopGold, które umożliwiają bezproblemowe generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem witryny. Jak to działa? Trzeba złożyć zamówienie i wybrać pakiet, odpowiadający naszym preferencjom oraz specyfice prowadzonej działalności, a następnie skonfigurować sklep za pośrednictwem specjalnego panelu. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie do sklepu oferowanych towarów – i w tym momencie można już zacząć sprzedaż! Prosta w obsłudze platforma e-commerce umożliwia stworzenie przejrzystego i funkcjonalnego sklepu internetowego, z usług którego chętnie korzystają klienci, a witryna przynosi zyski. Oprogramowanie zapewnia integrację sklepu z innymi systemami, a także pomoc techniczną.

Dlaczego warto używać oprogramowania sklepu internetowego?

Platforma shopGold dostępna jest w dwóch wariantach. Obie oferują nieograniczoną liczbę zamówień, klientów oraz produktów, a także wersję sklepu na urządzenia mobilne, dożywotnie aktualizacje sklepu, funkcjonalność hurtowni, kilka wersji językowych i obsługę certyfikatów SSL. Pakiet Standard zapewnia dostęp do pomocy technicznej przez 3 miesiące od zakupu, zaś Pakiet Comfort – przez pół roku. Wersja rozszerzona dysponuje też wariantem bezpłatnej instalacji na serwerze oraz pozwala na założenie do 3 sklepów w ramach jednej licencji.